...

...

3 maja 2013

Wrażenia z 1 maja


1go maja Amy Diamond wystapiła w Norrköping w centrum Kårhuset Trappan zastępując coroczny tradycyjny obchód. Mieszkańcy miasta byli bardzo zadowoleni z tego wydarzenia. Fani robili sobie zdjęcia z artystką. Nawet starsze osoby świetnie się bawiły. Magdalena Andersson rozmawiała z Amy o pracy. Linda Snecker - przewodnicząca Partii Lewicy w Östergötland oraz Członek Zarządu V Partii - nie miała nic przeciwko występowi Amy, uważała nawet, że słuchanie jej piosenek podczas obchodów 1 maja to doskonały pomysł i świetna zabawa. Program satyryczny ”Tankesmedjan” zażartował w szwedzkim radio, że Amy Diamond mogłaby zastąpić więcej marszów w ruchu robotniczym, np. dziurę budżetową, czy związki (dodali, by Amy nie była za to na nich zła).
Lars Stjernkvist - socjalnodemokratyczny polityk - sądzi, że panna Diamond pasuje do całej uroczystości i że wesoła i nowoczesna muzyka przyciąga młodych ludzi, choć fakt, że Amy nie chce za bardzo brać udziału w sprawach politycznych trochę go zawiódł i powtórzył, że: "Ona i tak nie przeszkadza w dniu 1 maja". Najbardziej spodobała mu się piosenka pt. "Up!", ponieważ jest świetna do tańca. Lars docenił ciężką pracę Amy i jej tancerek, ponieważ było bardzo gorąco, co utrudniało im całą pracę.

® notatka napisana przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. 
Joanna i Izabela. :)
* Zdjęcia: dn.setwitter.com/amydiamond, nt.se, facebook.com/amydiamondnews
* informacje zaczerpnięte z dn.se