...

...

8 maja 2013

KONKURS BLOGOWY


Ogłaszamy konkurs blogowy! 
Polega on na napisaniu krótkiego opowiadania (ok.250-300 słów) o młodej dziewczynie - Amy Diamond. Oczywiście liczyć słów nie musicie, jeżeli będzie mniej, czy więcej to również weźmiemy go pod uwagę. :)

Nie wiesz kim jest Amy Diamond?
Amy jest 21 letnią szwedzką piosenkarką muzyki pop, zagrała również w teatrze rolę Alicji w Krainie Czarów oraz wystąpiła w dwóch filmach, dubbingowała postacie filmowe, jest prowadzącą program o psach "Bulldogg", a w dzieciństwie otrzymała wiele złotych medali za jazdę figurową na łyżwach. Jej rodzina to: mama Chrisbeth (szwedka), tata Lee (anglik), siostry Danielle (25l.), Lisa (16l.), Holly (12l.), Lily (ok. 2 mies.) oraz brat Charlie (4l.). Mieszkają w szwedzkim mieście Jönköping. Amy rozpoczęła swoją muzyczną karierę mając 12 lat.  Dość często bywa w Anglii odwiedzając swoją babcię. Kocha Hiszpanię, dlatego również często jeździ tam na wakacje :) Jej wyuczony zawód to fryzjer, choć dziewczyna preferuje wciąż sumiennie zajmować się karierą artystyczną.

Jeżeli chcesz wiedzieć o niej więcej kliknij w ten link i poczytaj naszego bloga. Informacje, których o niej nie posiadasz możesz zastąpić własnymi wymyślonymi :) Powyższych wiadomości też nie musicie się trzymać tak ścisło. Mają to być kreatywne prace, a najlepsze zostaną nagrodzone następująco:
  za I miejsce - 60 komentarzy na blogu, dyplom i reklama bloga na naszym
  za II miejsce - 35 komentarzy na blogu i dyplom
  za III miejsce - 20 komentarzy na blogu i dyplom
pozostali uczestnicy otrzymają dyplom za udział w konkursie.

...a co jeśli nie mam bloga, a chcę wziąć udział w konkursie?
Nic nie szkodzi :) również możesz napisać opowiadanie i je wysłać, a jeżeli to ono zajmie jedno w pierwszych trzech miejsc nagrodą będzie dyplom i unikalna tapeta na komputer + niespodzianka. :)

Gotowe prace przesyłajcie na amydiamond1992kontakt@gmail.com , jako temat wiadomości wpiszcie "KONKURS - opowiadanie", a pod treścią opowiadania podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem, które ma widnieć na dyplomie, dodatkowym pseudonimem, który ujawnimy ogłaszając wyniki oraz adresem swojego bloga.

Ostateczny termin nadsyłania prac to 8 czerwca 2013 roku!! 
Nie spóźnijcie się :)

Życzymy powodzenia!!!

®notatka napisana przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. 
Joanna i Izabela. :)