...

...

15 marca 2013

Amy Diamond na Litwie


15 marca 2013 podczas ekskluzywnej transmisji w telewizji LNK w imię walki o prawa człowieka pojawią się najpopularniejsi litewscy wykonawcy oraz szwedzka gwiazda muzyki pop Amy Diamond. Piosenkarka specjalnie przybędzie na imprezę "mES Europa. Walka o prawa człowieka". Wykona przebój, którym podbiła Europę "What's in it for me", a także specjalnie przygotowane "True Colors" w duecie z młodym litewskim piosenkarzem Gabrielius Vagelis.  

"Myślę, że to bardzo symboliczny duet. Dwóch młodych, energicznych artystów z dwóch różnych krajów Unii Europejskiej nie byli obojętni na prawa człowieka, a na scenie przemówią do nas językiem muzyki" - powiedziała Agneta Gabalytė.

Gabrielius Vagelis z niecierpliwością oczekuje na pojawienie się młodej wokalistki.

- "Jestem bardzo szczęśliwy, mając okazję wystąpić na scenie z piosenkarką, która jest znana nie tylko na Litwie, ale także w całej Europie. Myślę, że nasza piosenka zambrzmi świetnie w piątek wieczorem. Będę starać się z całego serca. Jest to dla mnie ogromne i wspaniałe doświadczenie. Śpiewanie w imię walki o prawa człowieka to nie tylko dobra zabawa, ale również wyrażenie naszego stanowiska w tej sprawie".

Program muzyczny zostanie uzupełniony wywiadami gości ze studio - osobistości krajowych, polityków, artystów oraz wybitnych twarzy telewizji LNK.

KLIKAJ W MINIATURY, ABY POWIĘKSZYĆ:® notatka przetłumaczona i napisana przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela. :)