...

...

17 lutego 2013

Wyniki konkursu!

Nareszcie mamy upragnione wyniki konkursu na najciekawsze pytanie do Amy Diamond, lecz zaszły niewielkie zmiany dotyczące jury, a mianowicie pomimo wielu konsultacji z artystką nie udało nam się otrzymać odpowiedzi, więc postanowiłyśmy osobiście wytypować dwoje zwycięzców. :)
Zdecydowałyśmy, że same odpowiemy na Wasze pytania, ale niestety nie na wszystkie i jedno zwycięstwo należy do osoby, która zadała najciekawsze według nas pytanie. Będziemy nadal próbować skontaktować się z Amy i poprosić, żeby na nie odpowiedziała. Drugie zaś zwycięstwo należy do osoby, która zadała najciekawsze według nas pytanie na które my potrafimy odpowiedzieć. :)

W y n i k i :
  •  Najciekawsze pytanie jakie zasugerowaliście brzmi: "Amy, jesteś bardzo utalentowana, masz wspaniałą rodzinę, osiągnęłaś w swoim życiu bardzo wiele, wydawałoby się, że o niczym już nie możesz marzyć. Więc o co byś poprosiła dżina, gdybyś dostała od niego trzy życzenia do wykorzystania ?" - nadesłane przez Łucję Lillijak - Gratulujemy Łucjo!! Twoje pytanie zostanie ponownie zadane dla Amy. Miejmy nadzieję, że tym razem na nie odpowie :)
  •  Najciekawsze z zasugerowanych pytań na które same potrafimy odpowiedzieć brzmi: "Amy, czy gdybyś miała możliwość przeżycia swojego życia jeszcze raz od początku, wybrałabyś tą drogę którą idziesz teraz, czy zdecydowałabyś się robić coś zupełnie innego?" - nadesłane przez Sherlocked - Tobie również serdecznie gratulujemy!! Uważamy, że gdyby Amy miała wybierać pomiędzy swoim dotychczasowym życiem, a ułożeniem jego od nowa w inny sposób to raczej wybrałaby dotychczasowe życie. Ona wielokrotnie wspominała o tym, że muzyka jest jej pasją i że nie żałuje porzucenia łyżwiarstwa, a poza tym, gdyby kariera muzyczna się jej znudziła to przestałaby już występować, angażować się w to rozpoczęciem samodzielnego pisania utworów i wydawaniem albumów :)

! ! !
Zwycięzców naszego konkursu prosimy o podanie danych osobowych niezbędnych do wysłania nagrody drogą pocztową na adres mailowy amydiamond1992kontakt@gmail.com :)
(imię i nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość i ew. kraj)

+ Jedno z pytań na które nie znamy odpowiedzi również nas bardzo zainteresowało i wybór miałyśmy trudny, więc zostanie ono dołączone dodatkowo do zwycięskiego pytania i wysłane dla Amy Diamond. W związku z tym konkurs się całkowicie nie skończył i jedna z osób, która nie została wytypowana na zwycięzcę może wkrótce się nim stać. :) Możliwe jest również, że ktoś z wyżej wymienionych osób zostanie zwycięzcą powtórnie, ale tego na razie nie zdradzimy. Radzimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość, ponieważ z tego co wiemy nie łatwo będzie otrzymać odpowiedź od Amy. :)

® notatka przetłumaczona przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela :)