...

...

9 lutego 2013

Amy udziela porad przed Melodifestivalen

Drugie starcie w Melodifestivalen odbędzie się dziś wieczorem. W tym tygodniu gwiazda z Jönköping - Amy Diamond - przewiduje, jakie działania są najbardziej prawdopodobne, aby przejść dalej. Ujawnia również swoich faworytów.

W ubiegłym tygodniu udało się Karl Martindahl wskazać dwa rozwiązania z czterech, kiedy domyślił się, którzy artyści dojdą do finału, a którzy otrzymają tzw. "drugą szansę".
Obecnie przyszła kolej na Amy.
- To bardzo trudne do przepowiedzenia, ponieważ każdy artysta ma równe szanse. Będzie bardzo ekscytująco zobaczyć, jak im pójdzie w sobotę. - mówi Amy do magazynu Jnytt.

Artystka i fryzjerka
Amy ma za sobą dwa udziały w Melodifestivalen, gdzie udało jej się dostać do finału z piosenką "Thank you". Poza tym, w 2009 roku jako najmłodsza prowadziła swój chór w "Bitwie na Głosy" (Körslaget), jest prezenterką programu o psach "Bulldogg" oraz wykształconą fryzjerką. Przed drugą turą dzisiejszego Melodifestivalen udziela swoich najlepszych rad, którzy dwaj artyści, przejdą bezpośrednio do finału i którym uda się dostać "drugą szansę".


Amy typuje osoby, które idą prosto do finału:

Anton Ewald - Begging
- Ten artysta dojdzie niewątpliwie do finału! Utwór ma szybkie tempo, refren jest silny, a piosenka wpada w ucho. Ten typ artysty, który tańczy i śpiewa jest zazwyczaj bardzo popularny i myślę, że Anton będzie faworytem wielu ludzi w sobotę.

Sean Banan - Copacabanana
- Sean Banan startuje z tym samym typem piosenek, co zeszłego roku, co nie jest zaskakujące, ponieważ jest to w jego stylu. Ci, którym wcześniej podobał się jego utwór, będą tak samo zadowoleni. W ubiegłym roku dostał "drugą szansę" i myślę, że tym razem uda mu się dojść do finału.

Oraz osoby, które idą do "drugiej szansy":

Joacim Cans - Annelie
- Joacim śpiewa po szwedzku, co myślę, że będzie popularne, kiedy większość piosenek jest śpiewanych po angielsku. Jest też świetnym wokalistą, więc sądzę, że w sobotę otrzyma drugą szansę.

Swedish House Wives - On Top of the World
- Ta piosenka wydaje się być najbardziej popowym utworem dzisiejszego wieczoru. Myślę, że to zadziała, ponieważ ten gatunek ma wielu fanów, którym brakuje tego stylu w konkursie. Wszystkie trzy dziewczyny śpiewają bardzo dobrze na żywo.

Faworyt Amy:
- Anton Ewald, ponieważ moim zdaniem startuje z najlepiej nadającą się piosenką.

Artykuł z jnytt.se.

® notatka przetłumaczona przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. 
Joanna i Izabela :) Zdjęcie i informacje: jnytt.se.