...

...

22 grudnia 2012

Silja Galaxy


Rozpoczął się okres świąteczny a wraz z nim cała masa rozrywki na statku Silja Galaxy (od Tallink Silja Line) podróżującego po Bałtyku. Ekskluzywne pokoje, przeróżne sklepy, kluby i restauracje to nie wszystko! Klub Galaxy zaprasza na koncerty wielu szwedzkich gwiazd, m.in. Amy Diamond, Markoolio, Lunde Bros, Swedish Angels, Pernilla Wahlgren, Anna Book, czy Sibel Redzep z Female DJ Revolution.

Amy Diamond zaśpiewa na Silja Galaxy już 29 grudnia 2012!
Na oficjalnej stronie Tallink Silja Line napisali o Amy: "To wielka artystka w małym opakowaniu. Jej głos sprawia, że włosy stają na głowie. Oczarowała Szwedów piosenkami takimi jak What's in for me, Welcome to the city, czy Big Guns. Mimo swojego młodego wieku, już dwukrotnie udało jej się wziąć udział w Melodifestivalen. Pojawiła się też w Bitwie Na Głosy (Körslaget) w TV4 i zagrała tytułową rolę w musicalu Alicja w Krainie Czarów w teatrze Maxim".

 Z niecierpliwością oczekujemy występu Amy na statku już za tydzień!

® notatka napisana przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela :)
 * Grafika wykonana przez nas. Informacje zaczerpnięte z tallinksilja.com.