...

...

31 grudnia 2012

Jesteśmy tutaj już rok!

Witamy wszystkich!!!
Dziś jak wiecie mija równo rok od założenia tego bloga ;D więc z tej okazji postanowiłyśmy troszkę go urozmaicić i dodałyśmy tak wspaniałą opcję, jak dodawanie komentarzy pod każdą notatką. Robicie to na czacie, albo i wcale, a nam bardzo zależy na tym, aby ta strona była jak najlepsza. Chcemy poznać Wasze opinie na temat tworzonych przez nas postów. Dzięki temu dowiemy się, czy są one wystarczająco dobre, co pozwoli na jeszcze większe ulepszenie bloga :)

Przygotowałyśmy Wam także mały konkurs!
Polega on na zadaniu jak najciekawszego pytania dla Amy. Możecie zadać też kilka pytań, ale tylko jedno z nich zwycięży :) Oferowana jest malutka nagroda-niespodzianka :)

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Wymyślić co najmniej jedno pytanie do Amy Diamond.
2. Napisać je w komentarzu pod tą notatką (sugestie przedstawiane w komentarzach pod innymi notatkami nie będą brane pod uwagę)
3. Już tylko pozostanie Wam czekać :)

*Jeżeli to właśnie Ty wygrasz (o czym powiadomimy na blogu) musisz podać nam drogą mailową na adres: pastelaiiza@gmail.com swoje dane personalne (imię i nazwisko, nazwę ulicy przy której mieszkasz, kod pocztowy, miasto i kraj), abyśmy bezproblemowo mogły wysłać nagrodę :)
*Jeżeli pytanie się powtórzy, udział bierze te które zostało dodane pierwsze (prosimy o sprawdzanie w komentarzach, czy pytanie, które chcecie podać, nie zostało już wcześniej zadane)

**Pomysły należy zgłaszać do 13 stycznia. Termin ogłoszenia wyników jest trudny do określenia, ponieważ o zwycięstwie zadecyduje sama Amy Diamond :)

Korzystając z okazji chciałybyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia na 2013 rok :)

UWAGA!!!
Konkurs został przedłużony - pytania przesyłajcie do 20 stycznia!

® notatka napisana została przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela :)