...

...

8 września 2012

Festiwal Sportu w KarlstadWielki Festiwal Sportu w Parku Mariebergsskogen w miejscowości Karlstad odbył się w niedzielę 2 września w godzinach 10-17 .Celem było zainteresowanie i rekrutacja do sportu młodzieży od 8 do18 lat z regionu Värmländ. Färjestad BK Hockeyallians był głównym organizatorem festiwalu, a federacje sportowe w Värmland były współorganizatorami. W tym dniu obecnych było wiele sławnych osób związanych ze sportem.


Amy Diamond wystąpiła na małej scenie dwukrotnie o godzinie 12:00, a następnie o 17:00. Była również konferansjerem dnia!


Kort piłki ręcznej był do dyspozycji i każdy mógł na nim zagrać. Instruktorzy przez cały dzień uczyli zainteresowaną młodzież gry w tej dziedzinie. Były również lekcje strzelnictwa, różne loterie w dobrych cenach itp. Na ustawionych stoiskach każdy przedstawiciel reklamował swój klub sportowy ukazując harmonogram szkoleń i inne oferty.


Na poniższych filmikach nagrane jest, jak dwóch fanów - Arvid oraz jego przyjaciel pokazali Amy sztuczkę karcianą. :)


Autorem filmików oraz większości zdjęć jest Arvid. Pochodzą one z jego fanklubu na facebooku Amy Diamond Fans. Jest on nowy, ale ma naprawdę niesamowite zdjęcia. Wszystkich, którzy lubią Amy zachęcamy do polubienia tego klubu!

Nie zapominajcie o powiększaniu zdjęć, klikając w nie. :)

® notatka napisana została przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Aśka i Iza :)
* Informacje zaczerpnięte zostały z artykułu na handboll.info.
**  Źródła zdjęć: pierwsze - nwt.se, drugie - teresedenrara.blogg.se, reszta zdjęć oraz filmiki - fanklub Arvida "Amy Diamond Fans".