...

...

29 lipca 2012

Sommarlov 2012

Dwa dni temu Amy po raz trzeci była gościem letniego programu "Sommarlov" (wcześniej w 2010 i 2011 roku). Było to w dzień rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich, dlatego odcinek programu był trochę z tym związany - Amy weszła z wieńcem na głowie oraz zniczem olimpijskim. :) Jak wiemy, Igrzyska organizowane są w tym roku w Londynie, a tata Amy jest Brytyjczykiem, o czym rozmawiała również w programie.

Stałą częścią "Sommarlov" jest sprawdzanie temperatury wody - na filmiku możemy zobaczyć, jak Amy skacze do wody i sprawdza temperaturę, a potem śpiewa piosenkę "Thank You" w mokrych włosach! ;) Wcześniej śpiewała także "Champion". Jednak niespodzianką było tzw. "Idolträffen" (Spotkanie z idolem). Fanka Amy wraz ze swoją przyjaciółką wygrały spotkanie z Amy, zobaczyły ja na żywo pierwszy raz i zadawały jej pytania. Jedna z nich, do której Amy powiedziała, że kojarzy ją z Twittera jest również naszą znajomą z tego serwisu! :)

Amy śpiewa: 1)"Champion", 2) "Thank You"

1) Wniesienie Znicza Olimpijskiego,  2) Trójbój

1) Wywiad, 2) Skok do wody i sprawdzenie temperatury

Spotkanie z fankami

Kliknij w poniższe zdjęcie, aby powiększyć zdjęcia i przejść do galerii.® notatka napisana została przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela :)
 * Zdjęcia pochodzą z: Amy Diamond Lovers (facebook), amydiamondsweden.tumblr.com, Twitter Amy. Zakaz kopiowania bez zgody właścicieli.