...

...

27 maja 2012

Dzień Matki

Dzisiaj w ostatnią niedzielę maja w Szwecji wszystkie matki obchodzą swoje wielkie święto. Z tej okazji ich dzieci obdarowują je przepięknymi prezentami, lecz w przypadku pewnej Chrisbeth Deasismont jest troszeczkę inaczej, ponieważ otrzymała ona podarunek nie tylko od swoich pociech, ale również od dwóch wspaniałych fanek jej córki Amy. ;) Jest nim internetowa kartka z miłymi słowami :D

kliknij, aby powiększyć

>> Tłumaczenie PL:
Droga Chrisbeth!
Jesteś wspaniałą matką dla Danielle, Amy, Lisy, Holly i Charliego. Choć Cię nie znamy, bardzo Cię podziwiamy za to, że jedną ze swoich córek wychowałaś na wspaniałą osobę, która w swoim życiu osiągnęła wiele.
Jest to zasługa twoja i pana Lee. Sądzimy, że Tobie można powierzyć wychowanie dzieci, ponieważ takich ludzi jak Amy powinno być więcej na tym świecie.
Możesz być z siebie dumna.

Fanki Amy Joanna i Iza z Polski ;)Na nasze szczęście niedługo po opublikowaniu tej wiadomości sama Amy odpisała dla nas:
"To jest takie piękne!! Postaram się, aby moja mama to zobaczyła :D <3"

Uwielbiamy, kiedy Amy odpisuje na nasze tweety i każde jej słowo bardzo nas uszczęśliwia. Dzisiejszy dzień jest z tego powodu dla nas wyjątkowy. ;)

Grattis till allas mammor! ;)

® notatka napisana została przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony. Joanna i Izabela :)