...

...

2 stycznia 2012

Post Amy z 6 lipca 2011 roku

Witam wszystkich!

Mam nadzieję, że czujecie się dobrze i że mieliście wspaniały początek lata.
Miałam wspaniały okres, bo dzień po zakończeniu szkoły pojechałam do Hiszpanii na wakacje z rodziną! To było tak niesamowicie piękne. Pogoda była fantastyczna, a my przez większość dni na plaży.


Mieszkaliśmy w małym mieszkaniu, niedaleko była kawiarnia i restauracja, a na naszym balkonie była bardzo dobra lokalizacja. Widzieliśmy, protest przeciw euro i trzy parady w tym czasie kiedy tam byliśmy. W jednej z parad było wiele zabawy ponieważ każdy był zaangażowany w rzucanie cukierków do publiczności. Jedna dziewczyna próbowała rzucić cukierki dla nas na balkon:)


Mieliśmy mnóstwo dobrych lodów!Każdego dnia jedliśmy w przytulnym angielskim pubie. Było tam dobre jedzenie i pomogła nam bardzo ładna kelnerka o imieniu Chile (tzw. Chili). Mój młodszy brat Charlie myślał dużo o niej i nazwał ją "Kiki".


Rodzice kupili dla nas mini lody! Były naprawdę pyszne:)


Po południu poszliśmy na miasto i udało nam się zrobić wiele różnych rzeczy.

Holly miała splatane włosy

Lisa obcięła i pofarbowała włosyByliśmy na "fiskspa" (małe ryby czyściły martwy naskórek u stóp) i łaskotały!Znaleźliśmy schody, gdzie setki ludzi zostawiło na kłódce wiele miłych wiadomości:)


Na plażach było kilka naprawdę ładnych rzeźb, które artyści zrobili z piasku! Było za zimno, na zwiedzanie!

Po dwutygodniowym pobycie w Hiszpanii polecieliśmy do Londynu na spotkanie z przyjaciółmi i poszliśmy na zakupy. Byliśmy tam przez pięć dni i jak tylko wylądowaliśmy poszliśmy do 'Sainsbury' i kupiliśmy dużo dobrego jedzenia, którego nie można było ominąć!


Przymierzaliśmy wiele ubrań:)


Każdej nocy oglądaliśmy jeden z naszych ulubionych komiksów "The Ricky Gervais Show". Jest on bardzo zabawny!

Pewnego wieczoru poszliśmy do O2 i zobaczyliśmy Glee Live!
To była naprawdę zabawna podróż!
Teraz jestem w domu i kontynuuję jutro letnią trasę:)
Potem przejdziemy do Söderhamn, a następnie do Sundsvall!

Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień:)

Uściski od Amy® notatka tłumaczona jest przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony.  Joanna i Izabela :)