...

...

20 stycznia 2012

Amy Diamond i Kristoffer Berntsson prezenterami Stockholm Ice

Amy Diamond i Kristoffer Berntsson będą konferansjerami na łyżwiarskiej imprezie Stockholm Ice w Ericsson Globe 9 kwietnia 2012 roku. Oto informacje ze stockholmice.se:


"Wielokrotny szwedzki mistrz w łyżwiarstwie figurowym Kristoffer Berntsson oraz artystka i aktorka Amy Diamond będą po raz pierwszy razem gospodarzami imprezy w łyżwiarstwie figurowym w Stockholm Ice. Berntsson nie może się już doczekać, a zna on imprezę bardzo dobrze, ponieważ pojawiał się na niej już wcześniej.  

Kristoffer Berntsson ma 28 lat, pochodzi z Landvetter, zdobył dziewiąte Mistrzostwa w łyżwiarstwie figurowym w 2010 roku. Był pierwszym Szwedem, który dokonał potrójnej osi i brał udział w obu mistrzostwach Europy i świata kilkakrotnie top 10 wykończeń.

 Amy Diamond jako była łyżwiarka przyjęła w tym roku wyzwanie z Kristofferem Berntssonem, aby prowadzić Stockholm Ice w Globe Ericsson".

Sama Amy mówi: "To wielki zaszczyt być częścią tego wielkiego wydarzenia! Zawsze uwielbiałam łyżwiarstwo figurowe i to wspaniałe uczucie być jednym z konferansjerów na Stockholm Ice 2012!"


® notatka przetłumaczona i napisana została przez nas osobiście. Zakaz kopiowania. Jeżeli spotkasz się w internecie z identycznym tekstem - wiedz, że jest on kradziony.  Joanna i Izabela :)
 * Informacje przetłumaczone z amydiamond.com i stockholmice.se.